ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ПРОМАГРО — це сучасна і динамічно розвивающа Українська компанія в сфері виробництва мінеральних добрив. Сильна ринкова позиція і міцна фінансова основа гарантують ефективну реалізацію стратегії розвитку компанії, забезпечуючи при цьому положення найбільшого в Україні виробника в сегменті кальцієвих добрив.

Місія компанії – інноваційний розвиток в області виробництва  добрив та постійне нарощування виробничого потенціалу, що реалізується обережно та відповідально по відношенню до суспільства та нешкідливих для навколишнього середовища. Дуже важливо створити нові, безпечні місця для подальших ініціатив та інвестицій.Основним завданням є оптимізація використання сировини та матеріалів та реалізація програм розвитку в області методів виробництва екологічних добрив. Людські цінності та добрі ділові відносини партнерів постійно поліпшуються на всіх рівнях компанії.  

Виробництво здійснюється в місті Суми,завод в даний час є найбільшим і найсучаснішим центром виробництва  кальцієвих добрив в Україні. На площі 30 тисяч м2 включає в себе сучасні виробничі, складські та офісні приміщення. Річна виробнича потужність заводу складає 0,35 млн. Тонн, а склади підготовлені до зберігання на 50 тис. Тонн. готовоїпродукції. Високотехнологічні виробничі технології і високоякісна сировина гарантують дуже вимогливий і свідомий ринок для добрив, які відповідають найвищим вимогам якості.

«Як виробник, ми гарно знаємо, що реальна та тривала конкурентна перевага будується на продукції найвищої якості».

Схема роботи з клієнтами

1. ПЕРЕГОВОРИ З ПОТЕНЦІЙНИМ КЛІЄНТОМ
Якщо у Вас немає можливості відвідати офіс «ПРОМАГРО», наші фахівці приїдуть до Вас і зорієнтують, як в питаннях вибору добрив, так і в юридичних питаннях.

2. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТОВАРУ
Компанія надає зразки добрив, інформацію про продукцію і корпоративну символіку в будь-яку точку країни.

3. ПІДПИСАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ДОГОВОРУ
Наш договір з потенційними клієнтами базується на основі чесності, взаємоповаги і довіри.

4. ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ З ДОКУМЕНТАЦІЄЮ
Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб Ви отримали товар вчасно. А відповідна документація — обов’язковий атрибут співпраці з «ПРОМАГРО»

5. КОНСУЛЬТАЦІЙНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ КЛІЄНТА
Ви можете звернутися за агрономічної консультацією до «ПРОМАГРО» з абсолютно усіх питань ведення агробізнесу.